02191093030

مشاوره و رزرو نوبت

آب نارگیل برای مراقبت از پوست

فهرست مطالب

آب نارگیل یک محصول ارگانیک و سرشار از مواد مغذی و ویتامین است که برای مراقبت از پوست می تواند مفید باشد. آب نارگیل دارای ویتامین C می باشد که به تشکیل کلاژن کمک می کند. آب نارگیل همچنین حاوی ویتامین های A و K است و “منبع عالی ویتامین های B کمپلکس” است. آنتی اکسیدان ها یک جزء حیاتی هستند زیرا برای حذف سموم از بدن کار می کنند. علاوه بر پروتئین و آهن، آب نارگیل دارای سطوح بالایی از پتاسیم است که تعادل هیدراتاسیون و کلسیم را افزایش می دهد که باعث رشد پوست می شود. برای جذب سیستمی مواد مغذی موجود در آب نارگیل، فرد باید روده ای سالم داشته باشد.

بیشتر بخوانید: قیمت ارتودنسی در جنت آباد

آب نارگیل ممکن است به مبارزه با آکنه کمک کند.

آب نارگیل «یک ضد التهاب، سم‌زدایی و یک ضد میکروب عمل می‌کند که همگی برای کاهش بروز آکنه عمل می‌کنند». علاوه بر این، “آب نارگیل می تواند چربی اضافی روی پوست شما را کاهش دهد، که جوش ها را کاهش می دهد.”

آب نارگیل دارای خواص ضد پیری است.

ویتامین‌های موجود در آب نارگیل “نشان داده شده است که در جهت مراقبت از پوست سرعت پیری پوست را کاهش می‌دهند و به پوست اجازه می‌دهند تا به طور موثرتری خود را ترمیم و بازسازی کند.” پروتئین ها (سیتوکین ها) موجود مسئول تشویق رشد سلولی و فعال شدن سلول هستند. علاوه بر این، شولمن به ویتامین C اشاره می کند که می تواند از آسیب های خورشید محافظت کرده و آن را ترمیم کند.

2

وقتی آب نارگیل روی پوست استفاده می شود، آب نارگیل را تمیز و آبرسانی می کند.

آب نارگیل دارای خواص آبرسانی باورنکردنی است و به عنوان یک پاک کننده بسیار موثر است. “بسیاری از مردم به اندازه کافی هیدراته نمی شوند”، که اثرات بسیار نامطلوبی بر روی پوست دارد (خشکی، لکه های خارش دار، حلقه های تیره، خطوط ریز). آب نارگیل به طور طبیعی بدون اضافه کردن روغن اضافی مرطوب می‌کند و وجود پتاسیم به تعادل هیدراتاسیون مایعات و سطوح الکترولیت در بدن کمک می‌کند.

نوشیدن آب نارگیل می تواند عادات سالم دیگر را القا کند.

نوشیدن آب نارگیل یک عادت سالم است که می تواند رفتار سالم تری را القا کند. «این باعث می‌شود مردم از نوشیدنی‌هایی که قند بیشتری دارند دوری کنند» و آب بیشتری بنوشند، که اغلب مستقیماً با تغذیه سالم‌تر پوست مرتبط است.
توجه: ممکن است چیزهای بسیار خوبی وجود داشته باشد.

مراقب میزان مصرف آب نارگیل باشید. “نوشیدن بیش از حد آب نارگیل می تواند باعث افزایش محتوای قند در خون شود.” همچنین، سطوح بالای پتاسیم (معروف به هایپرکالمی) بسیار خطرناک است و می تواند منجر به بیماری های قلبی تهدید کننده زندگی شود.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا عبارت زیر را پاسخ دهید *